Fujitsu toplotna pumpa WSYA100ML3 – WOYA100KLT
Fujitsu dizalica topline 10 kw WSYA100ML3 – WOYA100KLT
- Jednofazna dizalica topline
- Novi model sa plinom R 32
- Toplinska snaga 10kw,
- Maksimalna potrošnja 3 kw
- Sustav s vanjskom i unutarnjom jedinicom
- Vanjska jedinica je s jednim ventilatorom dimenzija 830x900x30 težine 60kg (mora stajati vani)
- Unutarnja jedinica sadrži Wilo ventile ekspanzijske posude za vodu kao i električne grijače koji pomažu u slučaju potrebe za snagom od 6 kw (3x2kw) koji se posebno napajaju posebnim osiguračima. Pumpa radi i bez ove opcije.
- Dimenzije unutarnje jedinice su 800x450x479 (mora stajati unutar prostora veličine bojlera od 80 litara)
- Radni raspon -20 STUPNJEVA VANJSKA TEMPERATURA
- Maksimalna temperatura vode 55 stupnjeva pri -10 vanjskih temperatura
- Idealno za prostore do 100 m2 u dobro izoliranoj zgradi
- Također podržava opciju hlađenja
- Sobni žičani termostat nije sastavni dio uređaja.Cijena 75 eura + PDV se posebno kupuje (savjetuje se radi veće udobnosti)
- Postoji i opcija bežičnog termostata
- Cijena toplinske pumpe je bez ugradnje
- Montaža i podešavanje (podešavanje) toplinske pumpe je 350 eura u dinarskoj protuvrijednosti + potrošeni materijal bakrenih cijevi, ventila, konzola, izolacije itd.
Fujitsu dizalica topline 10 kw WSYA100ML3 - WOYA100KLT
- Jednofazna dizalica topline
- Novi model sa plinom R 32
- Toplinska snaga 10kw,
- Maksimalna potrošnja 3 kw
- Sustav s vanjskom i unutarnjom jedinicom
- Vanjska jedinica je s jednim ventilatorom dimenzija 830x900x30 težine 60kg (mora stajati vani)
- Unutarnja jedinica sadrži Wilo ventile ekspanzijske posude za vodu kao i električne grijače koji pomažu u slučaju potrebe za snagom od 6 kw (3x2kw) koji se posebno napajaju posebnim osiguračima. Pumpa radi i bez ove opcije.
- Dimenzije unutarnje jedinice su 800x450x479 (mora stajati unutar prostora veličine bojlera od 80 litara)
- Radni raspon -20 STUPNJEVA VANJSKA TEMPERATURA
- Maksimalna temperatura vode 55 stupnjeva pri -10 vanjskih temperatura
- Idealno za prostore do 100 m2 u dobro izoliranoj zgradi
- Također podržava opciju hlađenja
- Sobni žičani termostat nije sastavni dio uređaja.Cijena 75 eura + PDV se posebno kupuje (savjetuje se radi veće udobnosti)
- Postoji i opcija bežičnog termostata
- Cijena toplinske pumpe je bez ugradnje
- Montaža i podešavanje (podešavanje) toplinske pumpe je 350 eura u dinarskoj protuvrijednosti + potrošeni materijal bakrenih cijevi, ventila, konzola, izolacije itd.
Sama dizalica topline je izuzetno ekonomična, iz 1 kw potrošene električne energije daje do 5 kw toplinske energije. Račun za utrošenu električnu energiju uvelike ovisi o samoj zgradi i izolaciji, kao i o samom razvodu grijanja.
Savjeti za uvođenje grijanja u vaš prostor
- Najekonomičnije je raditi podno grijanje
- Ako se odlučite koristiti radijatorsko grijanje, slijedite ove savjete
-Obvezan dvocijevni sustav razvoda cijevi do radijatora
-Upotrijebite razvodne cijevi do radijatora 20 - 22 mm
-Radijatori, aluminijski ili panelni (tzv. fused radijatori slabo odaju toplinu) - Slobodno povećajte veličinu radijatora (broj rebara) za 30%
Bit dobrog grijanja je da može zadovoljiti sobnu temperaturu od 23-24 stupnja pri temperaturi vode u radijatorima od 40-45 do 48 stupnjeva.
Dobit ćete ove rezultate ako slijedite ove smjernice.
Ovako izrađen sustav grijanja jamči velike uštede u korištenju.
| Brand | Fujitsu |
|---|---|
| Energetski razred | A, A+, A++, A+++ |
| Učinak grijanja (kW) | od 4,1 do 6,0 kW, od 6,1 do 8,2 kW |
| Učinak hlađenja (kW) | od 4,0 do 5,9 kW, od 6,0 do 7,9 kW |
| Vrsta uređaja | Toplotna pumpa |
| Za veličinu prostora (m²) | više od 75 |
Japanski proizvođači klima uređaja imaju najviše poklonika diljem svijeta. Fujitsu je kompanija koja je četrdesetih godina prošlog stoljeća od proizvođača audio opreme prerasla u proizvođača kućanskih električnih uređaja. Njihova vodilja jeste ''Nikada ne propuštamo priliku prepustiti se izazovu razvoja najbolje svjetske tehnologije'' pa su tako mnogi patenti koji su se usvojili diljem svijeta, dokaz njihove kreativnosti. Njihovi klima uređaji imaju automatske sustave čišćenja filtara te odličnu tehnologiju očuvanja električne energije čija poboljšanja stalno patentiraju. Ogromnu pozornost pridaju ekologiji te objavljuju godišnja izvješća o stanju okoliša. Konstantno rade na što manjem utjecaju svojih uređaja na okoliš te su predani očuvanju prirodnih resursa kako bi se stalno proizvodili eco-friendly uređaji.
Fujitsu uređaji za klimatizaciju su u svijetu veoma cijenjeni i nagrađivani zbog svojih veoma energetski učinkovitih jedinica, ali i dizajna za svaki prostor i ukus. Upravo zbog toga su posvećeni proizvodnji učinkovitih, lijepo dizajniranih modela koji smanjuju štetan utjecaj na okoliš.
Njihovi klima uređaji imaju trogodišnje jamstvo i ima ih namijenjenih domovima te onih koji spadaju u poslovne serije. Bez obzira trebate li rješenje za manju spavaću sobu ili veliki dnevni boravak, Fujitsu će imati rješenje za vas. Kombinacija tehnologije i modernog dizajna pružit će vam najučinkovitije rješenje za klimatizaciju.
Kako bi razvili najbolje tehnologije, Fujitsu ispituje tržište i pronalazi opcije koje zadovoljavaju kupce. To uključuje karakteristike kao što je senzor koji prepoznaje prisutnost ljudi u prostoriji, odnosno kada uređaj više ne prepoznaje kretanja u prostoriji, prebacuje se u način uštede energije. Pri ponovnom ulasku u prostoriju, klima uređaj se vraća normalnom načinu rada.
Dizajnirani su da ne ispuhuju zrak izravno u lice te brže dostižu maksimalni protok zraka pa tako i željenu temperaturu. Odlikuje ih tihi i ekonomični rad te mogućnost podešavanja rada i kada niste u svom domu.
- download informacijskih listova, energetskih certifikata i ostale prateće dokumentacije moguć je na službenoj stanici proizvođača...
Hidraulika:
Napajanje 1PH 230V , 50Hz
Cirkulacija vode Rated 28.88L / min
Min / Mak 18.1 / 36.1L / min
Dimenzije × Š × D × 800 × 450 457mm
Težina ( Neto ) 42kg
Buffer kapacitet rezervoara 16L
Ekspanz. sud kapacitet 8L
Temperatura vode ostavljajući 8 ~ 55 ° C
Presjek cijevi priključak vode Protok / Povratak PH25.4 / PH25.4mm
Vanjska jedinica:
Napajanje 1PH 230V , 50Hz
Trenutni ocijenjeni 10.9A
mak 18.5A
Nivo buke ( zvučnog tlaka) 55dB ( ) * 2
Dimenzije × Š × D × 830 × 900 330mm
Težina ( Neto ) 60kg
rashladno sredstvo R32
Povezivanje cijevi Presjek Tekući PH9.52mm
Plin PH15.88mm
Dužina Min / Mak 5 / 20m
Dužina ( chargeless ) Maks 15m
Visinska razlika Maks 15m
Radni opseg Grijanje -20 ~ 35 ° C
Povezani proizvodi
Fujitsu klima uređaj kasetni multi inverter AUYG24LVLA
|
Učin hlađenja (kW) |
Učin grijanja (kW) |
Veličina prostora (m2) |
Klima uređaj Fujitsu AOYG24LAT3 – vanjska jedinica
6,8Učin hlađenja (kW) |
8,0Učin grijanja (kW) |
| Radna tvar | R410A |
|---|---|
| Raspon rashladnog učina (kW) | 1,8 - 8,5 |
| Raspon učinka grijanja (kW) | 2,0 - 8,8 |
| Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm | 700×900×330 |
| Težina vanj. jed. (Kg) | 55 / 48 dBa |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 2×9,52 (3/8") / 1×12,70 (1/2") |
| Maksimalna duljina cijevi (m) | 50 / max. 25 m po UJ |
| Maksimalna vis. razlika (m) | 15 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |
| Max broj unut. jedinica | 3 jedinice |
Klima uređaj Fujitsu ASYG12LMCE – unutarnja jedinica – zidna
3,4Učin hlađenja (kW) |
4,0Učin grijanja (kW) |
A++Energetski razred |
26 - 35Veličina prostora (m2) |
| Radna tvar | R410A |
|---|---|
| Raspon rashladnog učina (kW) | 0,9 - 3,9 |
| Raspon učinka grijanja (kW) | 0,9 - 5,3 |
| SCOP / Energetski razred HL | 7,0 / A+0 |
| SCOP / Energetski razred GR | 4,0 / A+ |
| Razina buke - hlađenje UJ (dBA) | 21/43 |
| Razina buke - grijanje UJ (dBA) | 21/43 |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 9,52 (3/8") |
| Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm | 245×570×570 |
| Težina unut. jed. (Kg) | 8,5 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |
| WiFi | WiFi ready |
Fujitsu Standard Eco Inverter 5.2 kW – ASYG18KLCA/AOYG18KLCA
5,2Učin hlađenja (kW) |
6,3Učin grijanja (kW) |
A++Energetski razred |
45 - 55Veličina prostora (m2) |
SUPER ECO INVERTER - komplet bijela zidna unutarnja i vanjska jedinica
Ulazni Fujitsu Standard Eco Inverter model koji koristi rashladni medij R32 oduševit će vas jednostavnim, nenametljivim dizajnom koji skriva brojne tehnološke novitete. Uređaj postiže A++ energetski razred u hlađenju, podržava opcionalno WiFi upravljanje koje se kupuje zasebno, te može grijati sve do -15 ºC. Snagom od 5.2 kW zadovoljit će sve potrebe hlađenja i grijanja u prostorijama do 55 m².| Radna tvar | R32 |
|---|---|
| Raspon rashladnog učina (kW) | 0,9 - 5,5 |
| SEER / Energetski razred HL | 7,2 / A++ |
| God. potrošnja hlađenje (kWh) | 253 |
| Raspon učinka grijanja (kW) | 0,9 - 8,7 |
| SCOP / Energetski razred GR | 4,3 / A+ |
| God. potrošnja grijanje (kWh) | 1563 |
| Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm | 293×790×249 |
| Težina unut. jed. (Kg) | 9,5 |
| Razina buke - hlađenje UJ (dBA) | 35/47 |
| Razina buke - grijanje UJ (dBA) | 37/50 |
| Wi-fi | Wi-fi ready |
| Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm | 542×799×290 |
| Težina vanj. jed. (Kg) | 33 |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 9,52 (3/8") |
| Maksimalna duljina cijevi (m) | 25 |
| Maksimalna vis. razlika (m) | 20 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |
Fujitsu Super Eco Inverter – 4.2 kW – ASYG14KMCC/AOYG14KMCC
4,2Učin hlađenja (kW) |
5,4Učin grijanja (kW) |
A++Energetski razred |
36 - 45Veličina prostora (m2) |
| Radna tvar | R32 |
|---|---|
| Raspon rashladnog učina (kW) | 0,9 - 4,4 |
| SEER / Energetski razred HL | 6,9 / A++ |
| God. potrošnja hlađenje (kWh) | 213 |
| Raspon učinka grijanja (kW) | 0,9 - 6,0 |
| SCOP / Energetski razred GR | 4,1 / A+ |
| God. potrošnja grijanje (kWh) | 1367 |
| Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm | 270×834×222 |
| Težina unut. jed. (Kg) | 10 |
| Razina buke - hlađenje UJ (dBA) | 20/43 |
| Razina buke - grijanje UJ (dBA) | 24/44 |
| Wi-fi | Wi-fi ready |
| Dodatne opcije | Žičani daljinski upravljač |
| Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm | 542×799×290 |
| Težina vanj. jed. (Kg) | 31 / 50 dBa |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 9,52 (3/8") |
| Maksimalna duljina cijevi (m) | 20 |
| Maksimalna vis. razlika (m) | 15 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |
Fujitsu klima uređaj kasetni multi inverter AUYG18LVLB
5,2Učin hlađenja (kW) |
6,0Učin grijanja (kW) |
46 - 55Veličina prostora (m2) |
| Radna tvar | R410A |
|---|---|
| Raspon rashladnog učina (kW) | 0,9 - 5,9 |
| Raspon učinka grijanja (kW) | 0,9 - 7,5 |
| Razina buke - hlađenje UJ (dBA) | 29/42 |
| Razina buke - grijanje UJ (dBA) | 30/44 |
| Dodatne opcije | Žičani daljinski upravljač |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 12,70 (1/2") |
| Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm | 245×570×570 |
| Težina unut. jed. (Kg) | 15 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |






Recenzije
Još nema recenzija.