Klima uređaj Fujitsu AOYG30LAT4 – vanjska jedinica
8,0Učin hlađenja (kW) |
9,6Učin grijanja (kW) |
Fujitsu inverterski multi sustav s mogućnošću spajanja do 4 unutarnje jedinice.
Tehnički podaci:
– do 4 unutarnje jedinice
– učinak hlađenja: 8,0 (3,5-10,1) kW
– učinak grijanja: 9,6 (9,6-12,0) kW
– rashladni medij: R410A – ekološki
– hlađenje pri vanjskoj temperaturi od 0° do +46°C
– grijanje pri vanjskoj temperaturi od -10° do +24°C
– priključni napon: 230 V
| Radna tvar | R410A |
|---|---|
| Raspon rashladnog učina (kW) | 3,5 – 10,1 |
| Raspon učinka grijanja (kW) | 3,7 – 12,0 |
| Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm | 830×900×330 |
| Težina vanj. jed. (Kg) | 68 / 50 dBa |
| Promjer cijevi – tekuć. (mm/”) | 6,35 (1/4″) |
| Promjer cijevi – plin (mm/”) | 2×9,52 (3/8″) / 1×12,70 (1/2″) |
| Maksimalna duljina cijevi (m) | 70 / max. 25 m po UJ |
| Maksimalna vis. razlika (m) | 15 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |
| Max broj unut. jedinica | 4 jedinice |
Fujitsu inverterski multi sustav s mogućnošću spajanja do 4 unutarnje jedinice.
Tehnički podaci:
- do 4 unutarnje jedinice
- učinak hlađenja: 8,0 (3,5-10,1) kW
- učinak grijanja: 9,6 (9,6-12,0) kW
- rashladni medij: R410A - ekološki
- hlađenje pri vanjskoj temperaturi od 0° do +46°C
- grijanje pri vanjskoj temperaturi od -10° do +24°C
- priključni napon: 230 V
| Brand | Fujitsu |
|---|---|
| Energetski razred | A++ |
| Učinak grijanja (kW) | više od 8,2 kW |
| Učinak hlađenja (kW) | više od 7,9 kW |
| Vrsta uređaja | Multi split, Vanjska jedinica |
| Wi-fi | Wi-fi ready |
| Za veličinu prostora (m²) | više od 75 |
Japanski proizvođači klima uređaja imaju najviše poklonika diljem svijeta. Fujitsu je kompanija koja je četrdesetih godina prošlog stoljeća od proizvođača audio opreme prerasla u proizvođača kućanskih električnih uređaja. Njihova vodilja jeste ''Nikada ne propuštamo priliku prepustiti se izazovu razvoja najbolje svjetske tehnologije'' pa su tako mnogi patenti koji su se usvojili diljem svijeta, dokaz njihove kreativnosti. Njihovi klima uređaji imaju automatske sustave čišćenja filtara te odličnu tehnologiju očuvanja električne energije čija poboljšanja stalno patentiraju. Ogromnu pozornost pridaju ekologiji te objavljuju godišnja izvješća o stanju okoliša. Konstantno rade na što manjem utjecaju svojih uređaja na okoliš te su predani očuvanju prirodnih resursa kako bi se stalno proizvodili eco-friendly uređaji.
Fujitsu uređaji za klimatizaciju su u svijetu veoma cijenjeni i nagrađivani zbog svojih veoma energetski učinkovitih jedinica, ali i dizajna za svaki prostor i ukus. Upravo zbog toga su posvećeni proizvodnji učinkovitih, lijepo dizajniranih modela koji smanjuju štetan utjecaj na okoliš.
Njihovi klima uređaji imaju trogodišnje jamstvo i ima ih namijenjenih domovima te onih koji spadaju u poslovne serije. Bez obzira trebate li rješenje za manju spavaću sobu ili veliki dnevni boravak, Fujitsu će imati rješenje za vas. Kombinacija tehnologije i modernog dizajna pružit će vam najučinkovitije rješenje za klimatizaciju.
Kako bi razvili najbolje tehnologije, Fujitsu ispituje tržište i pronalazi opcije koje zadovoljavaju kupce. To uključuje karakteristike kao što je senzor koji prepoznaje prisutnost ljudi u prostoriji, odnosno kada uređaj više ne prepoznaje kretanja u prostoriji, prebacuje se u način uštede energije. Pri ponovnom ulasku u prostoriju, klima uređaj se vraća normalnom načinu rada.
Dizajnirani su da ne ispuhuju zrak izravno u lice te brže dostižu maksimalni protok zraka pa tako i željenu temperaturu. Odlikuje ih tihi i ekonomični rad te mogućnost podešavanja rada i kada niste u svom domu.
- download informacijskih listova, energetskih certifikata i ostale prateće dokumentacije moguć je na službenoj stanici proizvođača...
Povezani proizvodi
Fujitsu klima uređaj zidni inverter ASYG14KETE / AOYG14KETA
Fujitsu klima uređaj zidni inverter ASYG12KETA / AOYG12KETA
Fujitsu toplotna pumpa WSYA100ML3 – WOYA100KLT
- Jednofazna dizalica topline
- Novi model sa plinom R 32
- Toplinska snaga 10kw,
- Maksimalna potrošnja 3 kw
- Sustav s vanjskom i unutarnjom jedinicom
- Vanjska jedinica je s jednim ventilatorom dimenzija 830x900x30 težine 60kg (mora stajati vani)
- Unutarnja jedinica sadrži Wilo ventile ekspanzijske posude za vodu kao i električne grijače koji pomažu u slučaju potrebe za snagom od 6 kw (3x2kw) koji se posebno napajaju posebnim osiguračima. Pumpa radi i bez ove opcije.
- Dimenzije unutarnje jedinice su 800x450x479 (mora stajati unutar prostora veličine bojlera od 80 litara)
- Radni raspon -20 STUPNJEVA VANJSKA TEMPERATURA
- Maksimalna temperatura vode 55 stupnjeva pri -10 vanjskih temperatura
- Idealno za prostore do 100 m2 u dobro izoliranoj zgradi
- Također podržava opciju hlađenja
- Sobni žičani termostat nije sastavni dio uređaja.Cijena 75 eura + PDV se posebno kupuje (savjetuje se radi veće udobnosti)
- Postoji i opcija bežičnog termostata
- Cijena toplinske pumpe je bez ugradnje
- Montaža i podešavanje (podešavanje) toplinske pumpe je 350 eura u dinarskoj protuvrijednosti + potrošeni materijal bakrenih cijevi, ventila, konzola, izolacije itd.
Fujitsu toplotna pumpa WGYA100DG6 / WOYA080LFCA 8KW
- Korištenje prirodnih, neiscrpnih izvora energije
- Nema emisije štetnih plinova
- Učinkovitost: do 80% energije dolazi iz okoline
- Ljeti se može koristiti za hlađenje
- Visoka tehnologija s jednostavnim rukovanjem
- Nova generacija visokotemperaturnih tolpinskih pumpi
- Zagrijavanje vode do 65ºC
- Omogućuje rad do vanjske temperature -25ºC
- Pametno upravljanje iz topline vlastitog doma ili s udaljene lokacije putem pametnog uređaja
- Iznimno tih rad
- Najjeftinija vrsta grijanja
Klima uređaj Fujitsu ASYG14LMCE – unutarnja jedinica – zidna
4,0Učin hlađenja (kW) |
5,0Učin grijanja (kW) |
A++Energetski razred |
36 - 45Veličina prostora (m2) |
| Radna tvar | R410A |
|---|---|
| Raspon rashladnog učina (kW) | 0,9 - 4,4 |
| Raspon učinka grijanja (kW) | 0,9 - 6,0 |
| SCOP / Energetski razred HL | 6,9 / A++ |
| SCOP / Energetski razred GR | 3,8 / A |
| Razina buke - hlađenje UJ (dBA) | 25/44 |
| Razina buke - grijanje UJ (dBA) | 25/44 |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 12,70 (1/2") |
| Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm | 268×840×203 |
| Težina unut. jed. (Kg) | 8,5 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |
| WiFi | WiFi ready |
Fujitsu Super Eco Inverter – 5.2 kW – ASYG18KMT/AOYG18KMTA
5,2Učin hlađenja (kW) |
6,3Učin grijanja (kW) |
A++Energetski razred |
45 - 50Veličina prostora (m2) |
SUPER ECO INVERTER - komplet bijela zidna unutarnja i vanjska jedinica
Kompaktne dimenzije osigurale su Fujitsu Super Eco Inverter klima uređaju privlačan izgled, a ugrađena tehnologija i korištenje rashladnog medija R32 vrlo visoke performanse i nisku potrošnju električne energije razreda A++.| Radna tvar | R32 |
|---|---|
| Raspon rashladnog učina (kW) | 0,9 - 6,0 |
| SEER / Energetski razred HL | 7,77 / A++ |
| God. potrošnja hlađenje (kWh) | 234 |
| Raspon učinka grijanja (kW) | 0,9 - 8,7 |
| SCOP / Energetski razred GR | 4,56 / A+ |
| God. potrošnja grijanje (kWh) | 1472 |
| Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm | 280×980×240 |
| Težina unut. jed. (Kg) | 12,5 |
| Razina buke - hlađenje UJ (dBA) | 29/45 |
| Razina buke - grijanje UJ (dBA) | 50 |
| Wi-fi | Wi-fi ready |
| Dodatne opcije | Žičani daljinski upravljač |
| Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm | 632×799×290 |
| Težina vanj. jed. (Kg) | 36 |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 12,7 (1/2") |
| Maksimalna duljina cijevi (m) | 25 |
| Maksimalna vis. razlika (m) | 20 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |
Fujitsu Super Eco Inverter – 3.4 kW – ASYG12KMCC/AOYG12KMCC
3,4Učin hlađenja (kW) |
4,0Učin grijanja (kW) |
A++Energetski razred |
26 - 35Veličina prostora (m2) |
| Radna tvar | R32 |
|---|---|
| Raspon rashladnog učina (kW) | 0,9 - 3,9 |
| SEER / Energetski razred HL | 7,3 / A++ |
| God. potrošnja hlađenje (kWh) | 163 |
| Raspon učinka grijanja (kW) | 0,9 - 5,3 |
| SCOP / Energetski razred GR | 4,4 / A+ |
| God. potrošnja grijanje (kWh) | 795 |
| Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm | 270×834×222 |
| Težina unut. jed. (Kg) | 10 |
| Razina buke - hlađenje UJ (dBA) | 20/40 |
| Razina buke - grijanje UJ (dBA) | 22/42 |
| Wi-fi | Wi-fi ready |
| Dodatne opcije | Žičani daljinski upravljač |
| Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm | 541×663×290 |
| Težina vanj. jed. (Kg) | 24 / 50 dBa |
| Promjer cijevi - tekuć. (mm/") | 6,35 (1/4") |
| Promjer cijevi - plin (mm/") | 9,52 (3/8") |
| Maksimalna duljina cijevi (m) | 20 |
| Maksimalna vis. razlika (m) | 15 |
| Napon priključka | 230 V / 50 Hz |






Recenzije
Još nema recenzija.